sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Śnieżne Jaja, na Dzikowcu
2015-04-13 14:16

W Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym „Góra Dzikowiec” odbyło się zakończenie sezonu zimowego pn. „Śnieżne Jaja, na Dzikowcu” przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie – Gorcach.
Mimo niesprzyjającej pogody konkurencje „z jajem” cieszyły się zainteresowaniem. Program rozpoczął się zjazdem na łopacie, w którym zwyciężył najdalszy zjazd. Następnie rozpoczęło się „wielkie” budowanie ozdób wielkanocnych ze śniegu. Do tej konkurencji stanęło aż sześć drużyn. Na tzw. „patelni” zrobiło się kolorowo od jajek, zajączków i króliczków wielkanocnych. W międzyczasie inni uczestnicy próbowali swych sił w rzucie na palmy wielkanocne. Rozgrywka była zawzięta. Skrupulatnie liczono ilość wrzuconych przez rywali kółek. Dwie drużyny zmagały się pod wiatą z układaniem puzzli.


Następną konkurencją był slalom z jajkiem. Uczestnicy tej zabawy musieli pokonać trasę slalomu tocząc za pomocą kija do unihokeja prawdziwe jajko, tak aby nie stłukło się. Śmiechu było co niemiara. Nie każdemu się to udało. Nie zabrakło również konkurencji biegowej, a mianowicie Biegu Orczyka. Zawodnicy musieli pokonać dystans na wyznaczonym odcinku orczyka, tam i z powrotem po śniegu. Kulminacyjną konkurencją imprezy był „Zjazd na byle czym”. W szranki stanęło pięć zespołów zjeżdżających na dywanie, oponie, ślizgaczu itp. Tu oceniano najszybszy czas, najdalszy zjazd i najoryginalniejszy pojazd. Każdy kto wziął udział w jakiejkolwiek konkurencji otrzymywał czekoladowe jajko a zwycięzcy poszczególnych zmagań otrzymywali nagrody. Można było wygrać m.in. bilety na kolej kanapową ufundowane przez Burmistrza Miasta, talon na obiad w restauracji „Góra Dzikowiec” ufundowany przez właścicieli, koszyk jaj z Fermy kurzej państwa Prusaków, śmiguski itp. nagrody z jajem. Oprócz konkurencji uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z replikami broni czarnoprochowej na stoisku zorganizowanym przez Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie, odbyć warsztaty pierwszej pomocy prowadzone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na zakończenie imprezy zagrali Raperzy z Wałbrzycha.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: