sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Remis w dwumeczu z Czechami
2014-08-11 10:54

Tłumy kibiców odwiedziły w minioną sobotę halę Aqua-Zdroju. A to za sprawą reprezentacji Polski i Czech, które rozegrały spotkanie towarzyskie. Niestety, mimo wsparcia fanów biało-czerwoni przegrali pierwszy mecz. Pierwszy, gdyż dzień później w pojedynku bez udziału kibiców oraz mediów podopieczni Mike’a Taylora zrewanżowali się wcześniejszą porażkę.Kolejne ważne wydarzenie, bo za takie na pewno można uznać sparing reprezentacji Polski, miało miejsce w hali Aqua-Zdroju. Przygotowujący się do sierpniowych eliminacji Mistrzostw Europy biało-czerwoni zmierzyli się z sąsiadami zza południowej granicy, z którymi jednak po zaciętej walce przegrali różnicą 5 punktów. Niestety, wałbrzyszanie nie doczekali się występu dwóch najlepszych obecnie zawodników naszego kraju. Marcin Gortat zrezygnował bowiem z tegorocznej gry w kadrze, a Maciej Lampe, a więc świeżo mianowany mistrz Hiszpanii, nieoczekiwanie nie otrzymał powołania na zgrupowanie, a co za tym idzie, również i eliminacje Euro- Basketu 2015. Pod ich nieobecność nasze oczy zwrócone były przede wszystkim na Adama Waczyńskiego, którego pamiętamy jeszcze z gry w Górniku Wałbrzych w sezonie 2008/2009, kiedy to biało-niebiescy występowali w koszykarskiej ekstraklasie. Waczyński był jednym z lepszych aktorów zarówno piątkowego, jak i sobotniego pojedynku, w których zdobył łącznie 24 punkty, a więc najwięcej spośród gospodarzy. Jak wspomnieliśmy, pierwszy sparing przyniósł wygraną gości z Czech, ale w rewanżu górą byli już Polacy, który pokonali rywali 75:73.
tekst i fot. Bartłomiej Nowak
Źródło: 30minut.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: