sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Aktywny Weekend w Głuszycy: Idealna Opcja na Wakacje!
2024-06-28 13:42

Z radością informujemy, że w ramach programu Aktywna Szkoła ruszają zajęcia sportowe pod nazwą Aktywny Weekend! To doskonała okazja dla wszystkich mieszkańców Głuszycy, aby spędzić aktywnie czas w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się sportem i ruchem.


Zajęcia rozpoczną się już w najbliższą sobotę, 22 czerwca 2024 r. o godz. 12:00 i będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy. Godziny zajęć to od 12:00 do 17:00, co daje mnóstwo czasu na aktywne spędzenie popołudnia. W zależności od liczby i wieku uczestników, w programie przewidziane są różne gry zespołowe, takie jak piłka siatkowa, koszykówka, piłka nożna oraz piłka ręczna. To świetna okazja, aby spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, rozwijać umiejętności i poprawiać kondycję fizyczną.Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, każdy będzie mógł aktywnie uczestniczyć i czerpać radość z gry oraz wspólnego spędzania czasu.

 

Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w zajęciach Aktywny Weekend. To doskonała opcja na wakacje, która nie tylko zapewni ruch na świeżym powietrzu, ale także pozwoli na integrację społeczności lokalnej i promowanie zdrowego stylu życia.

 

„Aktywny Weekend” to nie tylko sport, ale również świetna zabawa i możliwość nawiązania nowych znajomości. Udział w zajęciach to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i zdrowy. Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas już w najbliższą sobotę! Bądźcie aktywni i korzystajcie z uroków sportu w Głuszycy.

 

gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: