sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Wkręć się w tryb sportowy - będziesz silny i zdrowy
2024-06-19 13:02

Grupa nieformalna „Świat Przez Różowe Okulary” w składzie: Dominika Zajączkowska, Klaudia Chętkowska, Agata Dąbrowska ma zaszczyt zaprosić wszystkich sportowych świrów (i nie tylko) na super wydarzenie. Rozpoczynamy wakacje z niesamowitą energią.


Już 22 czerwca sportowa bomba na Głuszyckim Orliku- impreza jakiej jeszcze nie było. Na dwóch boiskach odbędą się pokazy oraz warsztaty sportowe. Będziemy gościć Grupę Kalisteników z Ostrowa Wielkopolskiego, koszykarzy na wózkach inwalidzkich Górnik Toyota Wałbrzych z Arkadiusz Chlebda. Wspólnie potrenujemy z Grupa treningowa Głuszyca, MKS Włókniarz Głuszyca, będzie też Zumba i wspaniała energia Ani Szuchnik oraz strefa Aktywnego Seniora.

 

W świat zdrowego jedzenia i suplementacji wprowadzą nas Klub Dobra Energia Głuszyca razem z Damian Kamiński Instruktor Cross Training, samoobrony, trener postaw i zmian nawyków żywieniowych. Oprócz tego smakowity kącik ze zdrowymi przekąskami od PestalozziHaus i super nagrody za udział w naszej zabawie - zapraszamy całe rodziny, starszych, młodszych, wszystkich którzy lubią jak coś się dzieje - nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia.

 

Wstęp wolny, wszystkie atrakcje oraz jedzonko bezpłatne.

 

Projekt realizowany w ramach Dolnośląskie Małe Granty realizowanych przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przy współfinansowaniu ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

 

gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: