sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

POLECAMY

Ośrodek Sportu i Rekreacji (OSiR)
Archiwum newsów (kliknij)

hostedby.pl
P.rzepraszamy,
przerwa techniczna.

Zapraszamy za moment.

We are currently down for the maintenance. Sorry
for inconvenience. We will back in a few minutes.


Wyszukaj
Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Sportowcy i Trenerzy klubów z Gminy Czarny Bór docenieni
2024-04-09 11:15

W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, Krzysztof Kwiatkowski - Starosta Wałbrzyski, wręczył przyznane przez Zarząd stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia dla sportowców i trenerów za osiągnięte wyniki sportowe w 2023 roku.


Wyróżnienia trafiły także do zawodników trenujących w klubach z Gminy Czarny Bór. Stypendia za osiągnięte wyniki sportowe w 2023 roku przyznano zawodnikom UKN Melafir Czarny Bór: Justynie Sinkiewicz, Kajetanowi Urbaniak, Bartoszowi Sowa, Łukaszowi Sinkiewicz.

 

Nagrodę finansową za osiągnięte wyniki sportowe w 2023 roku otrzymał w kategorii Najlepszy Młody Sportowiec – Junior zawodnik UKN Melafir Czarny Bór – Jakub Potoniec, a w kategorii Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny zawodnik DSSN „AKTYWNI” Wrocław - Daniel Wojtarowicz. Doceniono także sztab trenerski i laureatem w tej kategorii Najlepszy Trener został Zdzisław Kotas.

 

Gratulujemy otrzymanych wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.

 

Źródło: czarny-bor.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: