sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
XV edycja Turnieju Rycerskiego
2023-10-09 13:49

W środę 4 października odbyła się na Zamku Grodno XV edycja Turnieju Rycerskiego „Wróg u Bram”. Organizatorem, jak co roku był Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu na czele z „Królową Jolantą".


Piętnaście drużyn rycerskich z różnych stron ziemi dolnośląskiej stanęły w szranki w 8 konkurencjach sprawnościowo manualnych. Oceniane były również stroje dam dworu, giermków i samych rycerzy. Turniej zakończono wręczeniem nagród oraz wspólnym pieczeniem kiełbasy i pamiątkowym zdjęciem wszystkich uczestników.

 

Dziękując wszystkim uczestnikom i organizatorom. Liczymy, że spotkamy się z Wami już za rok na kolejnej XVI edycji turnieju.

 

XV Turniej Rycerski objęty był patronatem Wójta Gminy Walim oraz Starosty Powiatu Wałbrzyskiego.

 

Źródło: powiatwalbrzyski.pl/Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: