sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
To był bal!
2023-01-18 10:47

W dniu 14 stycznia odbył się w Głuszycy przepiękny bal karnawałowy dla dzieci. Sala widowiskowa Głuszyckiego Centrum Kultury przeobraziła się w Krainę Baśni i Czarów, za sprawą wspaniałych, bajkowych strojów, radosnej energii dzieci i ich zabaw.


Na bal, dla niektórych pierwszy w życiu, przybyli wspaniali rycerze, piękne księżniczki, dobre wróżki, cała masę dzikich i domowych zwierząt.

 

Nie obyło się też bez mrocznych charakterków, ale na szczęście nad wszystkim panowali niezawodni policjanci, strażacy i służba medyczna.

 

Wszyscy dobrze się bawili, o czym świadczyły wesołe tańce, radosne zabawy w grupie i uśmiechnięte twarze dzieci. Zabawę poprowadziły animatorki z KAMAYU ART. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę zorganizowaną przez CK-MBP w Głuszycy.

 

Zdjęcia można obejrzeć na stronie gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: