sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
"Siódemka" Bielawa wygrywa i jedzie do Krakowa!
2023-01-16 13:28

Dnia 8 stycznia odbył się we Wrocławiu ogólnopolski turniej piłki nożnej. Wzięli w nim udział piłkarze i piłkarki klubu "Siódemka" z Bielawy. Po raz kolejny drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, dzięki czemu awansowała do turnieju finałowego. To duży sukces, już teraz serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!


Finał odbędzie się w Krakowie. W mieście Kraka spotka się 48 najlepszych akademii naszego kraju, w tym między innymi Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Juventus Warszawa, czy FC Lwów. Ten awans to duży sukces małych piłkarzy pod skrzydłem Artura Gendery, którzy z przytupem wchodzą w nowy rok. 

 

Źródło: um.bielawa.pl

Michał Gendera, UKS "Siódemka" BielawaWróć
dodaj komentarz | Komentarze: