sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Srebro z Legnicy dla UKS Siódemka Bielawa
2022-12-13 10:43

W niedzielę, 11 grudnia, w Legnicy odbył się turniej dziecięcej piłki nożnej, w którym udział wzięła drużyna UKS Siódemka Bielawa z rocznika 2015. Organizatorem turnieju był klub Football Arena w Legnicy.


Do turnieju zaproszone zostały drużyny z klubów: Miedź Legnica, Mewa Kunice, UKS Pieńsk, UKS Respect Wrocław, Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec, Football Academy Legnica, Orzeł Jelcz Laskowice, Sparta Pisarzowice.

 

Mimo wysokiego poziomu reprezentowanego podczas turnieju, drużynie z Bielawy udało się wejść do grupy złotej i wywalczyć II miejsce, co jest dowodem na to, że drużyna z Bielawy na mapie dziecięcej piłki nożnej z pewnością się liczy!Michał Gendera
UKS Siódemka Bielawa

Źródło: um.bielawa.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: