sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Zmagania pieszyckich Sówek w Sobótce i Boguszowie Gorcach
2022-12-02 11:51

Młodzi zapaśnicy z SOWA Pieszyce wywalczyli 10 medali podczas GRAND PRIX Dzieci w Sumo, które odbyło się 19 listopada w Sobótce. To wielki sukces dla młodych zapaśników z klubu SOWA. W zawodach udział wzięło około 160 zawodniczek i zawodników z całej Polski. W tym samym czasie w Boguszowie Gorce odbyła się po raz ósmy w tym roku Dolnośląska Liga Dziewcząt w Zapasach, również tam klub mógł poszczycić się sukcesami swoich zawodniczek.


Złoty medal wywalczył Kacper Śmięch 27kg, który wygrał trzy walki. Srebrne medale zdobyli: Milena Dolinna 23kg, Marcelina Niespiałowska 29kg, Lena Sowinska 43kg oraz Miłosz Lewandowski 39kg. Brązowe krążki zdobyli: Małgorzata Nowotniak 35kg, Urszula Madej 39kg, Dawid Dolinny 30kg, Cezary Przeorek 29kg, Tomasz Kozieł 41kg.

 

W tym samym czasie w Boguszowie Gorce odbyła się po raz ósmy w tym roku Dolnośląska Liga Dziewcząt w Zapasach. SOWA Pieszyce w zawodach reprezentowały: uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach Zuzanna Niespiałowska i Oliwia Międła ze Szkoły Niepublicznej w Pieszycach. Złoty medal wywalczyła Oliwia Miedła 29kg, a srebrny Zuzanna Niespiałowska w wadze do 31kg.

 

Wyjazd był współfinansowany ze środków UM w Pieszycach.

 

Źródło: pieszyce.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: