sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Połączył ich sport
2014-02-20 11:30


Wyśmienici goście, tłumy uczniów na sali i wyjątkowa okazja, aby chociaż przez chwilę zagrać czy powalczyć z mistrzami. I Międzypokoleniowe Forum Lokalnych Sportowców, które zorganizowano w Gimnazjum nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Świdnicy już za nami.To była bardzo udana impreza. Swojego zadowolenie nie kryła zarówno dyrektor placówki, jak i jej uczniowie oraz goście, którzy pojawili się w szkole. W sali i na korytarzach można było spotkać m.in. wielokrotną reprezentantkę kraju Dorotę Świeniewicz, piłkarzy Mateusza Jarosa czy Jarosława Lato, rajdowców, karateków, himalaistę Piotra Snopczyńskiego, utytułowanego zawodnika i trenera Arkadiusza Kaczmarka czy dwukrotną złotą medalistkę olimpijską w strzelectwie Renatę Mauer-Różańską. - Świetny pomysł. Będę wspierał każde tego typu przedsięwzięcie, bo sport to moje życie. Cieszę się, że młodzież trenuje oraz chce rozwijać swoje umiejętności w różnych dyscyplinach – mówił Arkadiusz Kaczmarek. Podczas Forum w Świdnicy uczniowie mogli wziąć udział w pokazowych treningach, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych oraz otrzymać upragniony autograf. Patrząc na sukces pierwszej edycji można przypuszczać, że dyrektor szkoły Iwona Kasprzyk będzie chciała zorganizować kolejne tego typu spotkania.
Źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: