sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Młodzicy Baszty z tarczą, czyli Gryfem
2013-11-20 12:50

 awsze sporą przyjemność sprawia nam informowanie o sukcesach najmłodszych wałbrzyskich sportowców. Tym razem na wiele ciepłych słów zasłużyli młodzicy Baszty Wałbrzych, którzy zwyciężyli w I turnieju z serii Gryf Cup.


 Osiem drużyn, w tym ekipa Marka Figurskiego, stanęło na starcie zawodów w Witoszowie Dolnym. Swój udział w zmaganiach wałbrzyszanie rozpoczęli od eliminacyjnych wygranych z Gryfem I Świdnica 3:0, Cukrownikiem Pszenno 12:0 oraz Zjednoczonymi Żarów 7:2. W półfinale los przydzielił nam drugi zespół Gryfa, ale i tym razem lepsza okazała się Baszta, która zwyciężyła 4:2. Finał rozpoczął się co prawda od bramki zawodnika LKS-u Bystrzyca Górna, jednak kolejne dwa gole należały już do naszych, którzy ostatecznie wygrali 2:1 i zasłużenie stanęli na najwyższym stopniu podium. -To już dwudziesty turniej, w którym Igor Lewandowski zdobył tytuł króla strzelców lub najlepszego zawodnika turnieju- cieszył się Figurski. Obok niego pan Marek zwrócił również uwagę na jedyną zawodniczkę turnieju – Aleksandrę Ziberek z Baszty, która zapisała się w pamięci uczestników między innymi pięknym golem zdobytym bezpośrednio z rzutu wolnego.
Źródło: 30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: