sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Remis to także świetny wynik
2012-11-30 14:18


Gdy siatkarze Victorii będą wychodzić na plac gry, to znać już będą wynik piłkarskiej konfrontacji pomiędzy Lechem Rypin a Górnikiem Wałbrzych. Czy do wałbrzyszan dotrą dobre wieści czy może informacje o kolejnej porażce biało-niebieskich? Po niedawnej wygranej z Rozwojem Katowice nasze humory wyraźnie się poprawiły, jednak forma, jaką nasi zaprezentowali w pojedynku z beniaminkiem II ligi może nie wystarczyć na wicelidera rozgrywek.


  Aby zdobyć chociażby punkt, który w naszej sytuacji będzie smakował niczym zwycięstwo, chłopcy Bubnowicza muszą wznieść się na wyżyny swych możliwości. Najważniejsze, aby nie przegrać, bowiem zespoły z dalszych miejsc tabeli tylko czekają na nasze potknięcie. Początek spotkania w dalekim Rypinie o godzinie 14.
źródło: 30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: