sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Cztery razy na podium
2012-11-23 12:07


Oskar Cebula, Elżbieta Kielka oraz Paweł Włosiński reprezentowali świdnicką UKS SVIDA w zawodach ,,O Puchar Jariskowa Kraje a Podkrkonosi”. Udział we wspólnych zmaganiach wzięli zawodnicy z czternastu klubów. Trzyosobowa reprezentacja UKS SVIDA wystartowała w zawodach ,,O Puchar Jariskowa Kraje a Podkrkonosi”. Mimo tak skromnej reprezentacji zawodnicy świdnickiej Svidy czterokrotnie stawali na podium zajmując dwukrotnie drugie miejsce i dwukrotnie miejsce trzecie.


Klub reprezentowali : Oskar Cebula, który zdobył drugie miejsce stylem dowolnym na sto metrów oraz stylem grzbietowym na 50 metrów, Elżbieta Kielka, która zdobyła brąz stylem dowolnym na sto metrów oraz brąz stylem grzbietowym na 50 metrów i Paweł Włosiński z czwartym miejscem na 50 metrów stylem grzbietowym oraz piąte stylem dowolnym na sto metrów. W zawodach wystartowały reprezentacje z czternastu klubów w tym cztery z Polski .
Izabela Patro
źródło: 30 minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: