Pokazowe spotkanie pomiędzy połączoną drużyną Górnika oraz KK Promet Wałbrzych z Reprezentacją Ligi było największą atrakcją oficjalnego zakończenia tegorocznej edycji Invest-Park Basket Ligi OSiR. Edycji, która przyniosła triumf zespołu Azet- -Pack.com. Tradycją stało się, iż na zakończenia każdego sezonu koszykarzy amatorów rozgrywany jest mecz pokazowy, a także konkursy rzutów za 3 punkty. Nie inaczej było i w minioną sobotę, gdy w obecności wielu kibiców koszykarze Górnika oraz KK Promet walczyli z najlepszymi przedstawicielami Invest-Park Basket Ligi.
Ostatecznie zwyciężyli „zawodowcy” 90:73, choć jeszcze po 30 minutach sensacja wisiała w powietrzu, bowiem amatorzy jak równym z równym walczyli z rywalami. W konkursie „trójek” najlepszy okazał się Rafał Pomjan z Drink Team’u, a w skills challenge – Paweł Maryniak z Górnika Wałbrzych. Sobotnie spotkanie w hali OSiR było również doskonałą okazją, aby uhonorować najlepsze zespoły, a także zawodników, w tym przedstawicieli finalistów, czyli Azet-Pack.com oraz Partners Nieruchomości. (ben) źródło: 30minut
Drodzy miłośnicy zimowego szaleństwa na śniegu!
W drodze na DZIKA – Ośrodek Góra Dzikowiec, mijacie Wypożyczalnia i serwis nart pod Dzikowcem pod adresem Bema 17.
Szykujcie czapki, rękawiczki i mnóstwo uśmiechu, bo już w sobotę - 24 stycznia, Czarny Bór zamieni się w arenę prawdziwego zimowego święta radości i sportu! Przed nami 42. Narciarski Bieg Krasnali – jedno z najstarszych i najbardziej lubianych wydarzeń narciarsko-biegowych dla dzieci na Dolnym Śląsku.
czytaj więcejPrzygotowania do 36. Sudecka 100 – 29. Nocny Maraton Górski – 1. Sudecki Półmaraton o Poranku/nowość! czas zacząć! Przed nami czas wielkich przygotowań zwieńczony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. Za chwilę również Sylwester i Nowy Rok, a wraz z nim wiele postanowień i planów …
czytaj więcej20 i 21 grudnia piłkarze oraz piłkarki Siódemki Bielawa wzięli udział w świątecznych turniejach piłki nożnej, w których byli nie do zatrzymania dla swoich rywali. Bielawianie okazali się bezkonkurencyjni pewnie wygrywając oba turnieje. Były to ostatnie zmagania w roku 2025, który był bardzo udany dla ekipy z Bielawy.
czytaj więcejW Bielawie powstaje nowoczesny park do gry w tenisa i padla. W ramach zadania, na mocno zdegradowanych kortach zlokalizowanych przy ul. Plażowej, powstaną:
- 2 poliuretanowe korty do gry w tenisa
- 1 poliuretanowy kort do gry w padla
- 1 ścianka do gry w tenisa z nawierzchnią poliuretanową
- zaplecze szatniowo - sanitarne
- mała architektura