sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Mistrz z „Dwójki”
2012-05-15 15:48


Asp. Krzysztof Bałys funkcjonariusz z Komisariatu II Policji w Wałbrzychu zdobył indywidualny tytuł wicemistrza Polski w Otwartych Mistrzostwach Polskich Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach wzięli udział reprezentanci Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej, Służby Więziennej oraz Straży Pocztowej. W Mistrzostwach wystartowało 78 zawodników, którzy rywalizowali w siedmiu kategoriach wagowych. W kategorii wagowej 120 kg wystartował reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu asp. Krzysztof Bałys, który wynikiem 235 kg zajął II miejsce i wywalczył tytuł wicemistrza Polski. Nie był to jedyny sukces na koncie wałbrzyszanina. Wspólnie z sierż. sztab. Andrzejem Kocyła reprezentując Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu w klasyfikacji drużynowej wywalczyli tytuł Drużynowego Mistrza Polski. (red)
źródło: 30minut
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: