sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
W Boguszowie: Piosenką turystyczną żegnamy sezon
2008-11-14 15:24

Miejskie Koło Turystyczne PTTK AURA przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Boguszowie - Gorcach, Komisja Turystyki Górskiej przy PTTK o/Ziemi Wałbrzyskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie -Gorcach zapraszają do udziału w konkursie pod hasłem: Piosenką turystyczną żegnamy sezon. Konkurs pod patronatem burmistrza Boguszowa - Gorc odbędzie się 21 listopada o godz. 9.00 w sali widowiskowej MBP-CK przy pl. Odrodzenia 4 w Boguszowie - Gorcach. W konkursie mogą brać udział maksymalnie 5- osobowe zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, reprezentanci SKKT PTTK wraz z opiekunem, przy czym z każdej placówki może być delegowany 1 zespół i 1 solista. Każdy zespół i solista prezentuje dwa utwory, przy czym prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 10 minut. Akompaniament powinny stanowić instrumenty, które można zabrać ze sobą na wycieczkę.


Dopuszczalne są także wykonania a capella. Opiekunowie mogą akompaniować wykonawcom. Jury będzie oceniało występy uczestników pod kątem zgodności śpiewanych utworów z charakterem konkursu, biorąc pod uwagę walory głosowe, dykcję, prezentację na scenie. Zgłoszenie zawierające imiona i nazwiska uczestników, opiekunów, tytuły piosenek oraz nazwę i adres szkoły należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 14 listopada na adres: Maria Burzyńska, Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 1, 58-371 Boguszów- Gorce, pod nr fax. /074/8440- 305 lub e-mail: biuro@osir-boguszow.eu (proszę sprawdzać czy zgłoszenia doszły). Zgłoszenia w dniu konkursu nie będą przyjmowane. Wszelkich informacji udziela: Maria Burzyńska /074/8440- 305, pon - pt, od 800 -1500) oraz na stronie internetowej: www.osirboguszow.eu.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: