sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
19 Finał WOŚP w Świebodzicach
2011-01-13 13:36

W niedzielę 09 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku czekało tu na wszystkich wiele atrakcji. Ponownie świebodziczanie pokazali, że mają wielkie serca przekazując na konto WOŚP 40 094, 66 zł. Pieniądze te posłużą ratowaniu życia dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Uroczyste otwarcie koncertu zaczęło się od prezentacji wychowanków Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Bystrzycy Dolnej. Później podziwialiśmy występy dzieci ze świebodzickich przedszkoli i szkół. Po naszych młodych artystach wystąpiły Gwiazdy Finału: grupa „Catawba Country Show”, która bawiła wszystkich indiańskimi i kowbojskimi tańcami oraz zespoły „Blind Creed” i „Slaves of Time” Były kiermasze, pokazy: sztuki walki, pierwszej pomocy przedlekarskiej, a także licytacja przedmiotów.

Punktualnie o 20 rozbłysło „światełko do nieba”.


źródło: osir.swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: