W piątek 10.12.2010r we Wrocławiu przy ul. Trwałej odbyła się I edycja Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas IV. W zawodach wystartowało kilkanaście reprezentacji. Ze względu na ilość uczestników zawody organizowane były na dwóch pływalniach równocześnie. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nasi podopieczni rywalizowali z zawodnikami trenującymi w szkołach z klasami sportowymi o profilu pływackim.
Reprezentacja KS Rekin spisała się bardzo dobrze. W stylu grzbietowym nie wypadliśmy najlepiej z powodu trudności z dojazdem na rozgrzewkę. W stylu zmiennym było już bardzo dobrze. Wszyscy startujący w tej konkurencji poprawili rekordy życiowe. Trójka naszych zawodników (Sebastian Słomiński, Aleksander Balcerowski, Jakub Bielski) uplasowała się w pierwszej szóstce w rankingu. Szczegółowe wyniki podamy po opublikowaniu przez organizatora ligi. Pierwsze zdjęcia już w galerii. Prosimy o przesyłanie zdjęć z zawodów do zamieszczenia na stronie na adres winiar182@wp.pl.
źródło: swiebodzice.pl
Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga, zaprasza mieszkanki naszego miasta na kolejną edycję wyjątkowego szkolenia z samoobrony „Dama broni się sama”. Zajęcia rozpoczynają się już 5 lutego i mają na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa, naukę skutecznych technik obronnych oraz budowanie pewności siebie w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej24 stycznia czarnoborski stadion znów tętnił życiem! Już po raz 42. miłośnicy narciarstwa biegowego – ci mali i ci trochę więksi – stanęli na starcie Biegu Krasnali.
czytaj więcejDrodzy miłośnicy zimowego szaleństwa na śniegu!
W drodze na DZIKA – Ośrodek Góra Dzikowiec, mijacie Wypożyczalnia i serwis nart pod Dzikowcem pod adresem Bema 17.
Szykujcie czapki, rękawiczki i mnóstwo uśmiechu, bo już w sobotę - 24 stycznia, Czarny Bór zamieni się w arenę prawdziwego zimowego święta radości i sportu! Przed nami 42. Narciarski Bieg Krasnali – jedno z najstarszych i najbardziej lubianych wydarzeń narciarsko-biegowych dla dzieci na Dolnym Śląsku.
czytaj więcejPrzygotowania do 36. Sudecka 100 – 29. Nocny Maraton Górski – 1. Sudecki Półmaraton o Poranku/nowość! czas zacząć! Przed nami czas wielkich przygotowań zwieńczony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. Za chwilę również Sylwester i Nowy Rok, a wraz z nim wiele postanowień i planów …
czytaj więcej