Jak przystało na sportową szkołę Publiczne Gimnazjum nr 11 wchodzące w skład Zespołu Szkół nr 4 wygrało (choć nie bez przeszkód) tegoroczne zawody w kategorii koszykówki dziewcząt. Pokonane w boju zostały m.in. PG 1, PG 9 oraz PG 6. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami
W pierwszym meczu półfinałowym naprzeciwko siebie stanęły szkoły z Piaskowej Góry. Podopieczne Ewy Smaglińskiej (PG 6) nie sprostały bardziej doświadczonym koleżankom i w ostatecznym rozrachunku przegrały dość wysoko 15:43.
wróć
Jak przystało na sportową szkołę Publiczne Gimnazjum nr 11 wchodzące w skład Zespołu Szkół nr 4 wygrało (choć nie bez przeszkód) tegoroczne zawody w kategorii koszykówki dziewcząt. Pokonane w boju zostały m.in. PG 1, PG 9 oraz PG 6. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami
W pierwszym meczu półfinałowym naprzeciwko siebie stanęły szkoły z Piaskowej Góry. Podopieczne Ewy Smaglińskiej (PG 6) nie sprostały bardziej doświadczonym koleżankom i w ostatecznym rozrachunku przegrały dość wysoko 15:43.
PG 11 - PG 6 43:15
Drugie spotkanie przyniosło nieco więcej emocji - niesione dopingiem koleżanek i kolegów zawodniczki PG 1 po emocjonującej końcówce a zwłaszcza dzięki skuteczniejszym rajdom pod kosz odskoczyły rywalkom na kilka punktów i przewagi tej nei oddały już do końca.
PG 9 - PG 1 24:37
W meczu o brąz nieco podłamane wcześniejszą porażką koszykarki z popularnej "szóstki" niestety nie stawiły większego oporu dziewczętom Pawła Biela który skutecznymi i celnymi poradami "rozmontował" szyki obronne rywalek. Po końcowej syrenie wynik na tablicy 34:20 mówi sam za siebie.
PG 9 - PG 6 34:20
Jak na finał przystało w decydujacej o złotym medalu batalii spotkały się dwa wyrównane zespoły. W każdej kwarcie widać było zaciętość i sportową złość na twarzach młodych nastepczyń Małgorzaty Dydek. Dopiero w ostatniej kwarcie głównie dzięki Oli Okonowskiej i jej celnym rzutom z półdystansu udało się zbudować na tyle dużą przewagę aby "dowieźć" zwycięstwo do końca. Złoty medal pojechał na Piaskową Górę która po dwóch latach odzyskała koronę mistrzowską.
źródło: osir.walbrzych.pl
Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga, zaprasza mieszkanki naszego miasta na kolejną edycję wyjątkowego szkolenia z samoobrony „Dama broni się sama”. Zajęcia rozpoczynają się już 5 lutego i mają na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa, naukę skutecznych technik obronnych oraz budowanie pewności siebie w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej24 stycznia czarnoborski stadion znów tętnił życiem! Już po raz 42. miłośnicy narciarstwa biegowego – ci mali i ci trochę więksi – stanęli na starcie Biegu Krasnali.
czytaj więcejDrodzy miłośnicy zimowego szaleństwa na śniegu!
W drodze na DZIKA – Ośrodek Góra Dzikowiec, mijacie Wypożyczalnia i serwis nart pod Dzikowcem pod adresem Bema 17.
Szykujcie czapki, rękawiczki i mnóstwo uśmiechu, bo już w sobotę - 24 stycznia, Czarny Bór zamieni się w arenę prawdziwego zimowego święta radości i sportu! Przed nami 42. Narciarski Bieg Krasnali – jedno z najstarszych i najbardziej lubianych wydarzeń narciarsko-biegowych dla dzieci na Dolnym Śląsku.
czytaj więcejPrzygotowania do 36. Sudecka 100 – 29. Nocny Maraton Górski – 1. Sudecki Półmaraton o Poranku/nowość! czas zacząć! Przed nami czas wielkich przygotowań zwieńczony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. Za chwilę również Sylwester i Nowy Rok, a wraz z nim wiele postanowień i planów …
czytaj więcej