Za oknami zimowa aura ale to nie jest przeszkoda dla młodych naśladowczyń Małgorzaty Dydek. W hali przy pl. Teatralnym rozegrano dzisiaj pierwsze eliminacje koszykarskiej gimnazjady w kategorii dziewcząt. W szranki stanęły zespoły PG 7, PG 11 i PG 9.
Zakończyły się też eliminacje w koszykówce – Gimnazjada chłopców. Po trzy dniowych zmaganiach do półfinału awans uzyskały Gimnazjum nr 1, które zmierzy się z Gimnazjum 9. oraz Gimnazjum 11., które podejmie Gimnazjum nr 7. Finał odbędzie się 27 października o godzinie 9.00 w hali przy ulicy Wysockiego.
Kolejność półfinałów:
Gimnazjum nr 11 – Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 1
źródło: osir.walbrzych.pl
Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga, zaprasza mieszkanki naszego miasta na kolejną edycję wyjątkowego szkolenia z samoobrony „Dama broni się sama”. Zajęcia rozpoczynają się już 5 lutego i mają na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa, naukę skutecznych technik obronnych oraz budowanie pewności siebie w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej24 stycznia czarnoborski stadion znów tętnił życiem! Już po raz 42. miłośnicy narciarstwa biegowego – ci mali i ci trochę więksi – stanęli na starcie Biegu Krasnali.
czytaj więcejDrodzy miłośnicy zimowego szaleństwa na śniegu!
W drodze na DZIKA – Ośrodek Góra Dzikowiec, mijacie Wypożyczalnia i serwis nart pod Dzikowcem pod adresem Bema 17.
Szykujcie czapki, rękawiczki i mnóstwo uśmiechu, bo już w sobotę - 24 stycznia, Czarny Bór zamieni się w arenę prawdziwego zimowego święta radości i sportu! Przed nami 42. Narciarski Bieg Krasnali – jedno z najstarszych i najbardziej lubianych wydarzeń narciarsko-biegowych dla dzieci na Dolnym Śląsku.
czytaj więcejPrzygotowania do 36. Sudecka 100 – 29. Nocny Maraton Górski – 1. Sudecki Półmaraton o Poranku/nowość! czas zacząć! Przed nami czas wielkich przygotowań zwieńczony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. Za chwilę również Sylwester i Nowy Rok, a wraz z nim wiele postanowień i planów …
czytaj więcej