Już w najbliższą niedzielę inauguracja Amatorskiej Ligi Koszykówki OSiR. Do rozgrywek w sezonie 2010/2011 zgłosiło się aż 13 drużyn (o dwie więcej niż w sezonie ubiegłym) co jest najlepszym rezultatem od 2006 roku. Wynik ten pokazuje jak popularna jest koszykówka w naszym mieście gdzie obok licznie obsadzonej Lidze Amatorskiej z powodzeniem grają dwa Kluby reprezentujące Wałbrzych na ogólnopolskich parkietach.
Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, gdzie obrońcy tytuły RMC Basket będą chcieli ponownie udowodnić swoją wyższość nad innymi rywalami a konkurencja zapowiada się niezwykle interesująco. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia rozpoczęcia rozgrywek. Wałbrzych miastem Koszykówki.
źródło: osir.walbrzych.pl
Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga, zaprasza mieszkanki naszego miasta na kolejną edycję wyjątkowego szkolenia z samoobrony „Dama broni się sama”. Zajęcia rozpoczynają się już 5 lutego i mają na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa, naukę skutecznych technik obronnych oraz budowanie pewności siebie w sytuacjach zagrożenia.
czytaj więcej24 stycznia czarnoborski stadion znów tętnił życiem! Już po raz 42. miłośnicy narciarstwa biegowego – ci mali i ci trochę więksi – stanęli na starcie Biegu Krasnali.
czytaj więcejDrodzy miłośnicy zimowego szaleństwa na śniegu!
W drodze na DZIKA – Ośrodek Góra Dzikowiec, mijacie Wypożyczalnia i serwis nart pod Dzikowcem pod adresem Bema 17.
Szykujcie czapki, rękawiczki i mnóstwo uśmiechu, bo już w sobotę - 24 stycznia, Czarny Bór zamieni się w arenę prawdziwego zimowego święta radości i sportu! Przed nami 42. Narciarski Bieg Krasnali – jedno z najstarszych i najbardziej lubianych wydarzeń narciarsko-biegowych dla dzieci na Dolnym Śląsku.
czytaj więcejPrzygotowania do 36. Sudecka 100 – 29. Nocny Maraton Górski – 1. Sudecki Półmaraton o Poranku/nowość! czas zacząć! Przed nami czas wielkich przygotowań zwieńczony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. Za chwilę również Sylwester i Nowy Rok, a wraz z nim wiele postanowień i planów …
czytaj więcej