sowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Wałbrzyski Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej
2008-10-10 14:44

Po raz czwarty w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu odbędzie Wałbrzyski Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej "Pozytywne Granie". Do Przeglądu już teraz mogą zgłaszać się zespoły szkolne, schole, chóry, zespoły instrumentalno- wokalne, osoby w różnym wieku, które zaprezentują słuchaczom różnorodny repertuar. Na zgłoszenia czeka Wałbrzyski Ośrodek Kultury. W zeszłym roku w Diecezji Świdnickiej rozpoczęła się i trwa nadal Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego, dlatego tegorocznym hasłem Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej "Pozytywne Granie" jest "Miłosierdzie Boże". Dlatego też jedną z pieśni wykonywanych podczas przeglądu winna być pieśń o tematyce Miłosierdzia Bożego . Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie kategorie: schole, zespoły, soliści dziecięcy oraz schole, zespoły, soliści młodzieżowi i dorośli. Prezentacji zespołów przysłuchiwać się będzie jury, które wyłoni po trzech najlepszych wykonawców w każdej kategorii.


Podczas przeglądu odbędą się konkursy związane tematycznie z Peregrynacją Obrazu Jezusa Miłosiernego w naszej diecezji Świdnickiej. Przegląd odbędzie się pod patronatem biskupa Świdnickiego Ignacego Deca oraz prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego. Impreza rozpocznie się 25 października o godzinie 9.00 uroczystą mszą świętą, której przewodniczył będzie biskup pomocniczy diecezji świdnickiej Adam Bałabuch. Organizatorami przeglądu są: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie "Ludzie Jana Pawła II", Urząd Miasta Wałbrzycha, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. - Zapraszamy serdecznie wszystkich do uczestnictwa w modlitwie, śpiewie oraz zabawie w tę ostatnią sobotę października. Wstęp jest bezpłatny. Regulamin i karta zgłoszeń dostępne są na stronie www.wok.walbrzych.pl - mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: